CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, İsmetpaşa Caddesi’nin yoğun yağmur sonrası sel altında kalmasını eleştirdi ve caddenin bu şekilde yapımından sorumlu olan herkesin istifa etmesi gerektiğini belirtti. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a seslenen Koray Akgün, mağdur olan esnafın zararının belediye tarafından karşılanmasını istedi.

cadde4

50 MİLYON YAKIN BİR PARA HARCANDI AMA SONUÇ HÜSRAN

İhraç talebi üzerine savunma: Uşak Belediyesi’nde  İYİ Parti ve AKP'liler el üstünde tutuluyor! İhraç talebi üzerine savunma: Uşak Belediyesi’nde  İYİ Parti ve AKP'liler el üstünde tutuluyor!

İsmetpaşa Caddesi’nin bir süre önce yenilendiğini ve buradaki çalışmanın yağmur durumunda sele neden olduğunu belirten CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, “50 milyona yakın bir para harcandı ve cadde belediyemizin halkımıza bir armağanı gibi sunuldu. Burası daha da çileli bir hale geldi. Sayın Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, 50 milyon para harcadınız ve sonuç hüsran.  Bu projeyi yapanların tamamının istifasını istiyoruz. Uşak bunu çekmemeli ve vergilerle bunun karşılığı bu olmamalı. Yeni gelecek başkan ve yönetim bu çileye son vermeli. Uşak halkı önümüzdeki dönemde sanığa giderken bunları dikkate almalılar” dedi.

MANSUR YAVAŞ GİBİ ESNAFIN ZARARI KARŞILANSIN

Akgün, “Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş mağdur olan esnafa bir ödenek hazırlayıp esnafın zararını karşıladı ve biz de aynı ödeneğini Uşak Belediyesi’nden bekliyoruz. Lütfen mağdur olan esnafın zararını karşılayın” diye konuştu.

Editör: Ali ARASLI