CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti
CHP’nin bir önceki dönem Uşak İl Başkanı Koray Akgün, Milletvekili Ali Karaoba’ya ince bir gönderme yaptı. 14 Mayıs seçimlerinin ardından Uşak CHP’de beyaz liste olarak yola çıkan listeyi oluşturan unsurlar dağılmıştı. CHP İl Başkanlığı döneminde Ali Karaoba’ya destek olan ve milletvekili olması noktasında çalışan ekipte kopmalar oldu. Ali Karaoba’nın ekibinde yer alan ve kendisinden sonra il başkanlığı yapan Koray Akgün, 14 Mayıs seçimlerinden sonra ekipten ayrıldı. Koray Akgün’le beraber İl Genel Meclisi üyesi seçilen Seyfi Paksoy ve gruptaki bazı isimlerin de koptuğu görüldü. Son il kongresinde aday olmayan Koray Akgün, eski yol arkadaşlarının bir bölümüyle beraber Asım Ersoy Özen’i destekledi. Fakat kongrede Ali Karaoba ve Uğur Dümen’in destek verdiği Sevinç Soyer Yazgan seçilerek görev aldı.
Koray Akgün11
Koray Akgün, dün itibariyle sitemini ortaya koydu
CHP’de Ali Karaoba’dan kopan ekiple beraber 3 fotoğraf paylaşan Koray Akgün, dün itibariyle sitemini ortaya koydu. Akgün, isim vermeden şu ifadeyi kullandı:
“Değerimizi bilmeyenler için boşuna mücadele ettik. Onları layık olduklarına bırakarak yolumuza devam ediyoruz”. Akgün’ün gönderisinde etiketlenen Seyfi Paksoy da gönderiyi kendi sayfasından yayınlandı. ALİ ARASLI
Editör: Ali ARASLI