ICRYPEX CEO'su Gökalp İçer, Selçuk Geçer'e konuştu. Burada güncel kripto piyasaları hakkında bilgi veren İçer, önemli tavsiyeler verdi. 

Ortadoğu'daki savaş ortamının ekonomiye etkisine yer veren İçer, şöyle devam etti: 

"Diyelim ki bir dünya savaşı çıktı ki, artık siz altına ve tahvillere de güvenemezsin. Altını yiyemezsin ve marketten ekmek alman gerekiyor. Nakit neyse ona dönersin. Güvenli yatırım budur."

Kripto varlıklara vergi gelecek mi?

Uşak'ta tekstil sektörünün durumu konuşuldu Uşak'ta tekstil sektörünün durumu konuşuldu

Kriptoya vergi geleceğine dair konuşan ICRYPEX CEO'su Gökalp İçer, Selçuk Geçer'e konuştu. Burada soruları yanıtlayan ICRYPEX CEO'su Gökalp İçer, kripto varlıklara verginin gelebileceğini belirtti. 

Verginin geçmişe dönük mü olacağına dair konuşan İçer, şöyle söyledi:

"Vergi gelecek. Geçmişe dönük mü olacak. Geçmişe dönük mümkün değil. Geleceğe dönük olur. Geldiği an itibariyle fotoğraf çekilir ve düzenlemeyle çok entegre bir şey. İnsanlar yabancı kripto işlemlerinde de para tutuyor. Buraya gidip gelen paralar da var. Bu çok kolay değil. Ama yapılabilir. Zorlu ve meşakatli."

Ethereum mu ICRYPEX mi? sorusuna yanıt veren İçer, şöyle devam etti: 

"Tabii ki de Icrpx. Google hisse mi yoksa google hissenin olduğu bir fon mu? Google'nin olduğu bir sepetteki fonu almak daha doğru olur. Böyle bir karşılaştırma yapmak lazım."

Editör: Ali ARASLI