Özkan Yalım'dan vatandaşa 'artık gelmeyin, iş talebinde bulunmayın' mesajı Özkan Yalım'dan vatandaşa 'artık gelmeyin, iş talebinde bulunmayın' mesajı

Uşak Kurşunlu Camiinin emekli müezzini Halil İbrahim Özkan ve oğlu Nurullah Özkan, Denizli’nin Honaz ilçesindeki trafik kazasında hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre yaklaşık 4 yıl önce kalp ameliyatı olan Halil İbrahim Özkan, oğlu Nurullah Özkan’ın kullandığı 64 AH 478 plakalı otomobille, hastaneye kontrol için Denizli’yi gitti. Sabah saat 4 sıralarında, Denizli’nin Honaz ilçesinde, otomobilin kontrolden çıkarak şarampole uçması sonucu trafik kazası meydana geldi. Kazada, bir dönem Kurşunlu Camii’nde müezzinlik yapan Halil İbrahim Özkan ve aracın sürücüsü oğlu Nurullah Özkan hayatını kaybetti.

Kazada, Halil İbrahim Özkan’ın kızı ve torunun da yaralandığı öğrenildi. Halil İbrahim Özkan ve Nurullah Özkan’ın cenazeleri, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken, Halil İbrahim Özkan ve oğlu Nurullah Özkan’ın ölüm haberi Uşak’ta büyük üzüntüye neden oldu.

Editör: Ali ARASLI