Mavi Gömlek

Mavi gömlek erkeklerin gardırobunda sıklıkla bulunan ve çok yönlü bir giysi olarak kabul edilen klasik bir parçadır. Mavi her mevsim kullanılabilen bir renk olduğundan, mavi gömleklerin giyim seçenekleri oldukça fazladır.

Göcek, Marmaris ve Bodrum'da Tekne Kiralama Göcek, Marmaris ve Bodrum'da Tekne Kiralama

Mavi gömlek kumaşı genellikle pamuk veya keten gibi doğal malzemelerden yapılır. Bu kumaşlar hava geçirgenliği yüksek ve cilt dostu oldukları için giyen kişinin rahatlığı açısından önemlidir. Pamuk, yumuşak ve kolay bakım özellikleri nedeniyle tercih edilen bir malzemedir. Keten ise yaz aylarında tercih edilen bir malzemedir, hafif, rahat ve hava geçirgenliği yüksektir.

Mavi Gömlek Tarzı

Mavi gömlek tarz kesimi ve deseni, giyilen ortama ve amaçlarına bağlı olarak değişebilir. Resmî veya iş ortamı için giyilecek bir gömlek genellikle düz renkli, beyaz yakalı ve düğmeli bir tarza sahiptir. Günlük kullanım için giyilecek mavi gömleklerde ise daha renkli ve desenli seçenekler tercih edilebilir.

Mavi gömlekler diğer renklerle kolayca kombinlenebilir.  Mavi gömlekler genellikle siyah, beyaz, gri ve kahverengi pantolonlarla kombinlenir. Bu kombinasyonlar hem resmî hem de günlük giyim için uygundur. https://www.bisse.com/erkek-mavi-gomlek sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Editör: Ali ARASLI