Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarına gelen zamlara bir yenisi daha bekleniyor. 16 Temmuz'dan itibaren sürekli zamlanan ve 36 TL'yi aşan motorin fiyatlarına bir zam daha bekleniyor. Sektör kaynaklarından edindiğinimiz bilgilere göre 1 Ağustos 2023 salı gününden itibaren motorin grubuna 1,07 TL daha zam bekleniyor. Sektör kaynakları fiyat artışının üst makamlarca kararlaştırıldığını belirterek, "Fiyat değişikliklerinin ne zaman ve ne kadar olacağı ile ilgili son karar üst makamlarca veriliyor. Şu anda motorin grubuna yönelik bir zam var. Benzin grubunda her hangi bir değişiklik yok" ifadesini kullandı.

ZAM GELİRSE UŞAK VE DİĞER İLLERDE MOTORİN 37 TL 17 KURUŞA ÇIKACAK

Uşak'ta her 10 evden 8'nin arabası var! Motosiklet sayısı çığ gibi büyüyor Uşak'ta her 10 evden 8'nin arabası var! Motosiklet sayısı çığ gibi büyüyor

Uşak'ta şu anda motorinin fiyatı 36 TL 10 kuruş ile 36 TL 15 kuruş aralığında satılıyor. Zammın uygulanması durumunda mazot olarak adlandırılan motorinin fiyatı 37,17 ve 37,22 kuruş  aralığında değişecek. Sektördeki genel görüş, 1 veya 2 zammın sonunda fiyatın 40 TL'yi bulacağı yönünde.

UŞAK'TAKİ SON FİYATLAR ŞÖYLE: