Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu
Uşak'ta muhafazakar seçmenin yoğun olduğu Dikilitaş Mahallesinde pankart yarışı dikkat çekiyor. AK Partili Mehmet Çakın ve İYİ Partili Muhammet Gür'ün 2019'da en fazla oyu aldığı Dikilitaş'taki 1 kıraathaneye belli para karşılığında CHP'li Özkan Yalım'ın da pankartları asıldığı öne sürüldü. Özkan Yalım'ın afişi ile Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın'ın afişinin tam ortasına İYİ Partili Muhammet Gür'ün fotoğrafının olmadığı bir pankart yerleştirildi. Pankartta, 2 tarafa ok işareti yapılarak, "Al birini, vur ötekine" sloganı yazıldı. 
İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı, şu mesajı paylaştı:
"Sevgili Uşaklılar;
İkisinin de birbirinden farkı yok.
Al birini vur ötekine.!
Algıları yıka yıka geliyoruz.
Kazanacağız.!"
muhammet gür

ÖZKAN YALIM LEHİNE ÇEKİLECEĞİ DEDİKOKUSU ASILSIZ ÇIKTI

Öte yandan Muhammet Gür'ün seçime son 40 gün kala Özkan Yalım lehine çekileceğine dair dedikodu da bu şekilde yalanlandı. İYİ Partili Muhammet Gür, işlerinin yolunda olduğunu ve para karşılığı çekilmesi gibi dedikoduların bilinçli türetildiğini ifade etmişti. Gür, "Ben bu seçime müstakil olarak giriyorum ve vatandaşımız takdir ederse bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Bu tür dedikodulara aslı inanmayın" demişti. 
Muammet
Editör: Ali ARASLI