UŞAK'TAKİ CENAZE İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Bugün çok üzücü bir olay yaşandı. Türk Hava Yolları'nın (THY) yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services'te (TGS) uzun yıllar görev yapan Ömer Koray Özbay, uğradığı mobing ve çevresinde dönen torpil olaylarına itirazını tüm kamuoyu ile paylaştı ve yaşamına son verdi.

Ömer Koray Özbay, yaptığı yayında THY'de istasyon müdürü S.G. hakkında bazı açıklamalar yaptı. Kendisinin baskıya uğradığını öne süren Ömer Koray Özbay, S.G. için dikkat çeken iddialar ortaya attı. 

İntiharı öncesinde çektiği bir videoyu ve 4 sayfalık veda mektubu yazan ve bunu sosyal medya hesabından paylaşan Özbay'dan haber gelmedi. Özbay'ın ailesi ve arkadaşları ölüm haberini duyururken, THY konuyla ilgili inceleme başlattı. Özbay'ın ölüm haberi, sosyal medyada büyük tepki topladı ve konuyla ilgili THY'den de bir açıklama geldi. Ölmeden önce tüm mailleri ve ziyan olan emeklerini paylaşan Ömer Koray Özbay, olgun bir insan olduğunu ve çok büyük kandırıldığını ve tehdit edildiğini bildirdi. 

İstanbul'da yangın çıktı, 29 kişi pisi pisine can verdi! İstanbul'da yangın çıktı, 29 kişi pisi pisine can verdi!

Özbay, "Ben çok güçlüyüm ve hiçbir şey yapamasın dedi. THY'yi şikayet etsem Japonya'da kötü bir reklam olacaktı ve bu da beni çok düşündürdü. Bu kadar liyakatsizliğe dayanamıyorum. Ben canımdan vazgeçtim. Benim canımı alan kişi sensin ve umarım mutsusundur. Adaletin sağlanacağını sanmıyorum ama elveda" dedi. 

Editör: Ali ARASLI