Özgür Özel'in kazanmasıyla gazeteciliği bıraktığını açıklayan Barış Yarkadaş'ın kesin bırakıp bırakmayacağı merak konusu oldu. 

Özgür Özel, şu mesajı verdi:

"Benim bir başarımın, bir gazetecinin meslek yaşantısına mal olmasını doğru bulmam. Barış Yarkadaş, önceki dönemde parlamentoda birlikte görev yaptığım bir arkadaşımdır. Kendisi geçmiş dönemde karşımda yer almışsa ve gazetecilik sınırlarını aşan yorumlarda bulunmuşsa da ben geçmişten yana bir kırgınlık taşımayacağıma dair delegelerimize ve kamuoyuna söz verdim. Sözüm sözdür. Barış Yarkadaş'ın kararını yeniden değerlendirmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konuda yarın kendisini arayacağım."

Mersin'deki kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın kimlikleri belli oldu Mersin'deki kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımızın kimlikleri belli oldu

BARIŞ YARKADAŞ: KILIÇDAROĞLU VEDA ETTİ

Öte yandan Barış Yarkadaş, Kılıçdaroğlu'yla ilgili bir bilgi paylaştı. Yarkadaş, Kılıçdaroğlu'nun odasını topladığını ve vedalaştığını kaydetti.

Kılıçdaroğlu, Barış Yarkadaş'a bundan sonraki süreçte dinleneceğini ve sonrasında çalışmalarına devam edeceğini aktardı. 

Editör: Ali ARASLI