Atanamayan Uzmanlar, TBMM'de vekillerle görüştü Atanamayan Uzmanlar, TBMM'de vekillerle görüştü

Özgür Özel kazanırsa gazeteciliği bırakırım diyen gazeteci Barış Yarkadaş, kararı tekrar gözden geçireceğini ifade etti. Özgür Özel'le görüştüğünü belirten Barış Yarkadaş, şöyle bir twit attı:

"Az önce CHP Genel Başlanı Sayın Özgür Özel aradı ve dün gece attığı twiite istinaden ayrıntılı bir şekilde konuştuk.

TV100'de yayınlanan Kübra Par’ın programında “Özgür Özel kazanırsa mesleği bırakırım” söylemim üzerine dün gece aldığım kararı doğru bulmadığını bir kez daha belirten Özel, “Biz kardeşiz… Mesleğini böyle bir söylem sonrası bırakman hepimizi üzer” dedi. Dün gece twitte ifade ettiği düşüncelerini dile getirdi. Özel, kurultay sürecinde yaşananların kurultay salonunda ve geride kaldığını da belirtti. Bunun üzerine Özel’e “Dün gece TV100'deki yayında da ifade ettiğim üzere tavrınız beni onore etti. Biraz dinlenip yeni bir değerlendirme yapacağımı” belirttim".

Barış Yarkadaş, dünkü TV100 programında gazeteciliği söz verdiği üzere bırakacağını belirtti. Barış Yarkadaş, sözünü tutacağını ve sözünden dönmeyeceği vurguladı. Program arkadaşları, Eski Milletvekili Barış Yarkadaş'ın kalmasını istemişti. Yarkadaş'ın kararı TT olmuştu. 

Editör: Ali ARASLI