Kurban Bayramı programında ‘Bildiğimiz şeyler var yakında açıklayacağız’ diyen AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul’a, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım’dan yanıt geldi.

Fahrettin Tuğrul’a 1  hafta süre veren Özkan Yalım, hakkında açıklanmayan bilgi olması durumunda geçmiş dönemle ilgili açıklamalar yapacağını öne sürdü.

Yalım, şu açıklamayı yaptı: “Varsa elinizde benimle ilgili en ufak bir sorun ve kanunsuzluk size 1 hafta veriyorum. Benimle ilgili ne varsa açıklayın. Perşembe günü saat 12’den sonra bu dosyaları açacağım. Geçen dönem belediye başkanı ve onun ekibinin neler yaptığını anlatacağım. Bir hafta size mühlet ve benle ilgili ne varsa açıklayın. Siz açıklamazsanız ben açıklayacağım.”

Akrabasını işe alan belediye başkanını şikayet edin! CHP'nin yapısının dışına çıkanları ihraç ederiz! Akrabasını işe alan belediye başkanını şikayet edin! CHP'nin yapısının dışına çıkanları ihraç ederiz!

AK Partili Tuğrul, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, şöyle konuşmuştu:

“Yakında kamuoyuyla bazı şeyler paylaşacağız. Bunlar çalışmaya falan gelmediler 5 yıl boyunca yatacaklar. Bir sonraki seçimde yine biz kazanacağız ve hizmetleri biz yapacağız”.

Editör: Ali ARASLI