31 Aralık 2023 yani yılbaşı gecesi, bu yıl Pazar gününe denk geliyor. Önümüzdeki hafta pazarı pazartesiye bağlayan gece yılbaşı etkinlikleri yapılacak.

Cuma, cumartesi, Pazar ve pazartesi tatili hesaplandığında 4 günlük bir süre ortaya çıkıyor. Bazı memurların izin alıp tatili 4 güne çıkarma gibi düşünceleri bulunuyor.

Bunun dışında Cuma öğleden sonra izin almak isteyenler de 4 gün tatil yapma imkanı elde edebilir.

Yılbaşı tatilinde Uşak’ta neler yapılabilir?

Yılbaşı tatilinde Uşak’taki bazı mekanlarda yemekli etkinlikler yapılacak. Bunun için kişi başı ortalama 500 ila 750 TL bandında fiyatlardan bahsediliyor. Menü şeklinde olacak alkolsüz içkili mekanlar da faaliyet gösterecek.

Kayaağıl Termal'de açık havuzu kadın ve erkek ortak kullanabilecek! İşte o günler! Kayaağıl Termal'de açık havuzu kadın ve erkek ortak kullanabilecek! İşte o günler!

Uşak’ta yılbaşı tatili nerede yapılabilir?

Uşak’ta yılbaşı tatili için çeşitli seçenekler var. Eğer kiralama imkanı bulursanız, Uşak Kayaağıl Termal apartlarda kalarak tatil yapabilirsiniz. Bunun dışında kente yakın bir mesafede bulunan Murat Dağı’ndaki bungalov evler de tatil için uygun bir yer. Murat Dağı’nda termal tesisler var, fakat daha çok hamam şeklinde hizmet veriyorlar.

Uşak’ın Banaz ilçesine bağlı Hamamboğazı da yılbaşı tatili için günü birlik gidip gelme alternatifleri arasında.

Parası olanlar için Afyonkarahisar’daki oteller faal olarak hizmet veriyor

Eğer Uşak’ta yaşıyor ve cebinizde harcayacağınızdan fazla paranız varsa, Afyonkarahisar’daki bir termal otelde de tatil yapılabilir. 4 kişilik bir aile, lüks konsept günlük 15 bin TL ile 20 bin TL arasında fiyatlar bulunuyor. 3 günlük bir tatil ortalama 50-60 bin TL’ye size patlayabilir. Tabii bunun içinde yol ve diğer yapacağınız harcamalar yok.

UŞAK PORT HABER///

Editör: Ali ARASLI