Uşak'ta açılışı için ruhsat verilen Sosyete Pazarı, 11 Kasım 2023 Cumartesi satışa başlıyor.

Çeşitli altın çekilişleri yapacağını ve hediyeler vereceğini öne süren şirket, bugünden itibaren binanın ön kısmında satışlara ufak ufak başladı.

Esas açılışın yarın olacağı ve bu konuda gerekli yüklemelerin yapıldığı belirtildi. Sosyete Pazarı yetkilileri, Türkiye'nin bir çok ilinde faaliyet gösterdiklerini aktardı. Sosyete Pazarı'nın haftanın sadece 2 günü Uşak'ta açılacağını belirten bir yetkili, 10 yıl Uşak'ta olacaklarını söyledi. Aynı yetkili, şu bilgileri verdi:

Uşak ev tarhanasını üreten kadınlar, yurtiçi ve yurtdışı satış yapacak Uşak ev tarhanasını üreten kadınlar, yurtiçi ve yurtdışı satış yapacak

"Uşak'ta Celal Bayar Caddesi'ndeki binamızda pazarımızı açacağız. Uşak Sosyete Pazarı'nda Denizli ve diğer illerde ne varsa olacak. Burada en az 10 yıl kalacağız. 10 yıllık kira sözleşmemizi yaptık ve burada pazar mantığıyla sergiler olacak".

sosyete1-1

Yüzde 20 daha uygun satılıyor

Ürünlerin piyasaya göre yüzde 20 bandında daha uyguna geldiğini aktaran şirket yetkilisi, şöyle söyledi: 

"Bizdeki ürünler hem kaliteli hem de uygun fiyatlı. Burada pazaryerindeki gibi sergilerde isteyenler aradığı her ürünü bulacak. Burada markalı ürün satmıyoruz. Pazar mantığıyla kaliteyi bir AVM konseptinde vatandaşın ayağına getiriyoruz. Ürünlerin hepsinin fiyatı uygun ve kalitemize de güveniyoruz".

HABER MERKEZİ///

soyeyet2