Tesettür şal başörtüsü olarak kullanılan örtülerin bir türüdür. Tesettürlü kadınların kapanarak örtündüğü ferace, abiye, elbise, tunik ve kıyafetlerin üstünde kullanılan şallar, renklerinde, desenlerinde ve boyutlarında farklılık gösterirler. Tesettür şallar, pamuklu, ipekli, satenli, viskonlu, chiffon gibi farklı kumaş türlerinde üretilirler.

Uşak’taki o markette Komili ayçiçeği yağının fiyatı 30 lira birden düştü Uşak’taki o markette Komili ayçiçeği yağının fiyatı 30 lira birden düştü

Tesettür şal kullanımı, renk, kumaş ve desenle ilgili kişisel tercihlere göre değişebilir. Koyu renkler, gündelik kombinlerde klasik ve güvenilir bir seçimdir. Siyah, lacivert, kahverengi gibi renkler genellikle her durumda tercih edilebilir. Pastel renkler, yaz aylarında tercih edilen tonlardır. Pembe, mavi, turuncu gibi tonlar, ferahlık ve hareketlilik yaratabilir. Ayrıca, kıyafetlerin renklerine uygun şal modelleri de tercih edilebilir.

Tesettür şalların desenleri de geniş bir yelpazede sunulur. Püsküllü, ponponlu, tüylü, işlemeli veya simli şallar gibi farklı seçenekler mevcuttur. Düz şallar, desenli kıyafetlerle kombinlenebilir, desenli şallar ise daha sade ve düz renkli kıyafetlerle birlikte kullanılabilir. Dantel, çiçek, geometrik şekiller veya etnik desenler gibi farklı desenler arasında seçim yapılabilir.

Şal Bağlama

Tesettür şallar, ucu düğümlü, zincirli, dolamalı, böğürtlenli gibi farklı şekillerde bağlanabilir. Başörtüsü modeline göre değişen bağlama teknikleri, kullanıcının tercihi doğrultusunda yapılabilecek seçenekler arasındadır. Tesettür şallar, her zevke ve tarza uyacak şekilde sunulan geniş bir yelpazede renk, desen ve boyutlarıyla birlikte tesettürlü kadınların kombin ve kıyafetlerini tamamlamaları için birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır.

Tesettürlü Şal Fiyatları

Tesettür şal fiyatları, marka, model, kumaş ve desene göre değişiklik gösterir. Düz renkli ve basit modeller genellikle daha uygun fiyatlıyken, işlemeli, desenli veya inci, taş, boncuk gibi süslemelerle tasarlanan modeller daha yüksek fiyatlarda olabilir. Tüm şal modellerini incelemek isterseniz https://www.modaensarbutik.com/tesettur-kadin-sal-modelleri-ve-fiyatlari adresinden kurumsal destek alabilirsiniz. Firma da tüm ürünler bulunmaktadır.

Editör: Ali ARASLI