Uşak Sarayaltı Mahallesi Muhtarı Cemil Cevher, görev süresi boyunca mahallenin sorunlarını belediyenin ilgili birimlerine aktardı ve çözüm yolunda takipçi oldu. Uşak Sarayaltı Mahallesi Muhtarı ve yeni dönemde de adayı Cemil Cevher, tekrar göreve geldiğinde aynı prensiple çalışmaya devam ediğini kaydetti.

Cemil Sorun Çözüm

Uşak Belediyesi nezdindeki sorunların çözüm için Belediye Başkanı, ilgili başkan yardımcısı ve müdürlükler ve belediye personeliyle diyalog halinde olduğunu belirten Cevher, şöyle söyledi:

Cmil Sorun Çözümmm

“Mahallemizin temizlik, yol, kaldırım, altyapı, su ve benzeri sorunlarının takipçisi olduk. Geçtiğimiz görev dönemimizde zaman zaman suyla ilgili sorunlar oldu. Bazen yol ve bulvar düzenlemesiyle ilgili sıkıntılarla da karşı karşıya kaldık. Yaşadığımız sorunları çalışma süremiz boyunca görev yapan belediye başkanları, yardımcıları ve müdürleriyle çözmeye çalıştık. Bu çalışmalarımız devam edecek. Bize ulaşamayan mahalle sakinlerimiz, sorunlarını sosyal medya, telefonlarımız ve muhtarlığımıza başvuru yaparak iletebilirler. Bizler de yaşanan sorunların çözümü için takipçi olmaya devam edeceğiz”.

Cemil Cevher Sorun Çözüm 22 (2)

TOKİ'nin Uşak'ta yaptırdığı dev inşaat projesinde göçük meydana geldi TOKİ'nin Uşak'ta yaptırdığı dev inşaat projesinde göçük meydana geldi

Editör: Ali ARASLI