Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasını sunan ve Deli Yürek dizisiyle ünlenen Kenan İmirzarioğlu, twitter ve bazı sosyal medya platformlarında trend oldu. Kenan İmirzarioğlu'nun eşi Sinem Kobal'le arasında soğuk rüzgarlar estiği konuşuluyor. 

Sosyal medya kullanıcıları, yoğun bir şekilde Kenan İmirzarioğlu ve Sinem Kobal bombardıramın yapıyorlar. İddialara göre çiftin arasındaki gerilim nedeniyle ortalık karıştı. 

Sanat Güneşi Zeki Müren, Uşak'ta söylenen şarkılarıyla anıldı Sanat Güneşi Zeki Müren, Uşak'ta söylenen şarkılarıyla anıldı

Twitter üzerinde atılan her 3 Kenan İmirzarioğlu ve Sinem Kobal gönderisinin 1'nde mutlaka Arda Turan'ın da ismi var. 

Peki Sinem Kobal ve Kenan İmirzarioğlu kimdir?

Sinem Kobal Kimdir?

Sinem Kobal İmirzalıoğlu (d. 14 Ağustos 1987, İstanbul), Türk oyuncu. İlk kez 2001 yılında Dadı dizisiyle oyunculuğa başlamış ve ardından birçok dizi ve film projesinde yer almıştır. Selena adlı dizide canlandırdığı Selena karakteriyle geniş kitlelerce tanınmıştır.

14 Mayıs 2016 tarihinde ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi. Bu evlilikten 2020 yılında Lalin ve 2022 yılında Leyla adını verdikleri kız çocukları doğdu.

Kenan İmirzarioğlu kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu (d. 18 Haziran 1974, Ankara), Türk oyuncu, sunucu ve eski mankendir.

1997 yılında 10. Best Model of the World (Dünyanın En İyi Mankeni) yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve birinci oldu. Dizi ve sinema oyunculuğu yaptı. Mertlik ve intikam peşinde koşan karakterleri canlandırmasıyla tanındı. Deli Yürek (1998-2002), Ezel (2009-2011) ve Karadayı (2012-2015) dizilerindeki rolleri ile Türkiye'de popüler olmuştur.

Editör: Ali ARASLI