Uşak Kent Konseyi Başkanlığına İbrahim Karadedeli seçildi Uşak Kent Konseyi Başkanlığına İbrahim Karadedeli seçildi

UŞAK'TA 24 ŞUBAT 2024 GÜNÜ VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

AK Partili Banaz Belediye Başkan adayı Mehmet Cevizci’nin Fahrettin Tuğrul ve Himmet Yaşar’ı öven açıklamaları dikkat çekti.
Son günlerde “Cumhurbaşkanımız olmasa hanımlarımız dahi bize oy vermez” çıkışıyla gündemde olan Mehmet Cevizci, Egem TV’ye verdiği aynı röportajda dikkat çeken bir ifade daha kullandı. Bu zamana kadar Banaz’a neden yatırım yapılmadı eleştirisinde bulunan vatandaşlara hak veren Mehmet Cevizci, şu ifadeleri kullandı:

Image-442
“Bu zamana kadar insanlar söz verdi ve yapmadılar olmadı diyorlar. Haklılar insanlarımız, bu zamana kadar Banazlı il başkanımız yoktu, vekilimiz yoktu. Tamam diğer vekillerimiz de vardı bizim ama onlar da ilçe ayrımı yapmadılar. Kapı gibi il başkanımız var. Fahrettin vekilimiz diyor ki ben Banazlı’yım. Doğru mu? İsmail Güneş de bizim vekilimiz, orada ayrım yapmayalım. Ben bunu yapamasam benim başkanlığımın ne önemi var. Ben genç bir işsiz kardeşime iş bulmak için aday oldum. 
Hamamboğazı’na güzel tesisler yapacağız. Hani uçuk projeler var diyorlar ya… Hamboğazına 1000 yataklı tesisler yapacağız. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor için halı saha ve çim saha yaparak onları buraya getireceğiz. Banaz İzmir’den Ankara’ya kadar termalin ve yeşilin olduğu tek ilçe.”

Editör: Ali ARASLI