İŞTE ANITTEPE TOKİ'DEKİ KONUTLARIN İÇ DİZAYNI

Uşak Anıttepe konutlarında satın alınmayan son konutları 10 Temmuz 2023 günü satışa çıkaran ve buradaki 91 konutu da açık artırmayla, aynı gün satışa çıkaran Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Uşak’ın da aralarında bulunduğu 43 ilde 212konut ve 17 ilde de 143 işyerini satıyor.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı olan TOKİ’nin Uşak’ın da aralarında bulunduğu 43 ildeki konut ve işyeri satışı, 11 ve 12 Ekim 2023 tarihlerinde, açık satış yöntemiyle yapılacak.

ANITTEPE15

TOKİ AÇIK SATIŞTA İNTERNETTEN TEKLİF VERİLECEK

Konutlar ve işyerlerini almak isteyenler yüzde 25 gibi bir peşinat ödeyecekler ve 48 ay vadeyle satın alabilecekler. TOKİ’nin son yapacağı açık satışa, internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr)  teklif verilebilecek.

aNITTEPE12

TOKİ’NİN AÇIK SATIŞ YAPACAĞI VE UŞAK, ANKARA, İSTANBUL, KÜTAHYA, MANİSA VE İZMİR’İN DE YER ALDIĞI İLLERİN LİSTESİ:

Alıcılar, Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat 48 ay vadeyle sahip olabilecek.

Uşak Belediyesi’nin sosyal tesislerindeki ucuz çay ve yemek dönemi bitti! İşte zamlı fiyatlar! Uşak Belediyesi’nin sosyal tesislerindeki ucuz çay ve yemek dönemi bitti! İşte zamlı fiyatlar!

aNITTEPE9

TOKİ’NİN AÇIK SATIŞ YAPACAĞI İLLERİN, KONUT VE İŞYERLERİNİN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
Ayrıca, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 peşinat 48 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. TOKİ'nin resmi internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

ANITTEPE6

TOKİ, 10 TEMMUZ’DA UŞAK’TA KALAN 91 KONUTU AÇIK ARTIRMAYA ÇIKARMIŞTI

Öte yandan TOKİ, Uşak Anıttepe’ye yapılan 729 konuttan kalan 91 adedini 10 Temmuz 2023 günü açık artırmayla satmıştı. Söz konusu taşıtan kalan 1 konut da, 11 ve 12 Ekim günü yapılacak olan açık artırmaya dahil edildi. TOKİ, ayrıca 81 ildeki 250 bin sosyal konut projesi kapsamında, Uşak’ta 555 kişiyi kuraya dahil etmiş ve Anıttepe’de kalan 91 konut açık artırmasına, bu kurada çıkanları almıştı. 555 kişinin kurayla konut alması sonrası 90 yedek de asil listesine eklendi.

Editör: Ali ARASLI