Bahar ve yaz dönemindeki hapşırma neden oluyor? Bahar ve yaz dönemindeki hapşırma neden oluyor?

Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak, Uşak’a söyleşi ve imza günü için geliyor. Youtube üzerinde kişisel gelişim videoları yayınlayan ve bazı kitaplar yazan Beyhan Budak, 10 Kasım günü Uşak’ta.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Beyhan Budak programını koordine etti. “Zor zamanlarda güçlü olmak” konulu bir söyleşinin ardından imza etkinliğine geçilecek. Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, programın duyurusunu yaptı.
10 Kasım 2023 saat 19:30’da, Atatürk Kültür Merkezi’ndeki etkinlik hakkında şu bilgi verildi:
“Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü farklı konu ve konukları halkla buluşturuyor. Uzman Klinik Psikolog, Yazar Beyhan Budak bu kapsamda ilimizde olacka. "Zor Zamanlarda Güçlü Olmak" konulu söyleşi ve imza günü yapılacak. 10 Kasım 2023 Saat 19:30'da Atatürk Kültür Merkezindeki etkinliğimize herkes davetli. Biletler ücretsiz ve Atatürk Kültür Merkezi’ndeki satış noktasında”.
Beyhan Budak, youtube üzerinde yayınlar yapıyor.
Budak’ın en çok izlenen videoları:
-Psikolojinin Bozuk Olduğunu Gösteren 12 İşaret.
-İnsanları etkilemek için 6 sessizlik tekniği
- İnsan en fazla ne kadar acıya katlanabilir? Auschwitz toplama kampı.
- "Ezık" görünmene neden olan iyi niyetli davranışlar.
-Yanlış İnsana Aşık Olduğunuzun 6 İşareti
- Bu 10 Davranışı Yapıyorsan İnsanlar Sana Saygı Göstermiyor
UŞAK PORT HABER///
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Zor Zamanlarda Güçlü SÖYLEŞI ve İMZA Olmak GÜNÜ Beyhan Budak Uzm. Klinik Psikolog, Yazar BİLGİ VE ÜCRETSİZ BİLET Atatürk Kültür Merkezi o (276) 227 51 63 BELEDİY USAK KÜLTUR SANAT KÜLTÜR SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ usakkultursanat 10 KASIM 2023 ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ SAAT: 19.30' görseli olabilir
Editör: Ali ARASLI