AK Parti Ulubey İlçe Başkanlığından işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa eden İlçe Başkanı Arif Duran, parti binasında yapılan programla parti mensuplarına veda etti.

Arif Duran’ın istifasıyla ilgili yaptığı açıklamaya; Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, AK Parti Uşak İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Çağrı Koca  ve parti yöneticileri katıldı. 9 yıldır AK Parti Ulubey İlçe Başkanlığı yapan Arif Duran’a bir teşekkür plaketi verildi. Burada bir açıklama yapan Arif Duran, görev süresi boyunca Ulubey’in sorunlarını çözmek için uğraştığını belirtti.

Duran, “Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye'nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir.  Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir” dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti

eee05658-0526-4c0a-957c-196d745790dc

GÖNÜL BİRLİĞİ İLE ALDIĞIMIZ KARAR SONUCU İSTİFA EDİYORUM

“Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içesinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum ve 9 yıldır devam ettirdiğim AK Parti Ulubey İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum” diyen Duran, şöyle konuştu: “Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanımız ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz. Tüm AK Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla.”

Editör: Ali ARASLI