ZÜLAL KARADEDELİ///

AK Parti Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş, İl Başkanı Himmet Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, İl Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı, Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve teşkilat üyeleriyle birlikte bir tören yapıldı.

ak parti üye1

AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar da, parti teşkilatının 14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından, yeni üye kaydı noktasında hiçbir rehavete kapılmadığını ve bundan sonrasi süreçte de üye çalışmasının süreceğini ifade etti.

Törende AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, partisinin her geçen gün büyüdüğünü ve üye sayısının sürekli artış gösteridğini kaydetti. 

Bağımsız Başkan Zafer Arpacı, o fotoğraf hakkında konuştu! CHP'ye geçecek mi? Bağımsız Başkan Zafer Arpacı, o fotoğraf hakkında konuştu! CHP'ye geçecek mi?

ak parti üye1

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş de, "AK Parti, her yönüyle ülkemizi kapsayan bir partidir ve halkamız sürekli genişlemektedir. Bu bağlamda ilimizdeki 50 yeni üyemize rozet taktık ve üye çalışmalarımızı gerçekleştiren tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Yeni üyelerimize de hoşgeldiniz diyorum" dedi. 

ak parti üye 4

Öte yandan söz konusu rozet takımının partinin yönetim toplantısı sırasında yapıldığı ve bu nedenle çok geniş bir katılımlı program organize edilmediği bildirildi. 

ak parti üye 3

Editör: Ali ARASLI