Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü! Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü!

Uşak Alperen Ocakları’nda başkanlık değişimi oldu. Görevi devreden Başkan Ahmet Canpulat, “Her zaman şikayet ettiğimiz konu, siyaseti Ocakçıların değil parasıyla adamlık yapan dar görüşlü insanların yapması olmuştur” dedi.

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ahmet Canpulat, görevi Metin Coşkun’a devretti. Bir süredir Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevini yapan Ahmet Canpulat, Genel Başkan Ali Kocaman’ın da yer aldığı devir teslim töreninde, görevi Metin Coşkun’a devretti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Canpulat, şöyle söyledi;

“Yaklaşık bir yıldır sürdürmüş olduğum Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevini sonlandırıyorum. Bayrağı daha iyiye ve daha ileriye taşıyacağına kalpten inandığım kıymetli kardeşim Metin Coşkun’a devretmiş bulunuyorum. Ocakçı olmak bizlere şan, şeref ve onur vermiştir. Ocak bizlere şahsiyeti, hakkaniyeti ve hakikati öğretmiştir. Bizlere düşen de bu öğretileri şehrimizin ve ülkemizin yönetiminde kullanmak olacaktır. Her zaman şikayet ettiğimiz konu, siyaseti Ocakçıların değil parasıyla adamlık yapan dar görüşlü insanların yapması olmuştur. Şunu ifade etmek isterim ki bundan sonraki siyasi mücadelemin temel taşı bu insanlarla mücadele etmek olacaktır.”

alperen

Canpulat, kendisinden önce görev yapan isimlere teşekkür etti. Canpulat, şöyle devam etti: “Bizlere destek olan, yanımızda duran yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, her zaman yanımda olan kıymetli kardeşim Taylan Bunarbaşı’ya, BBP MKYK Üyesi Uğur Karaca’ya, önceki dönem Ocak Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Ali Karaca başkanıma ve Genel Başkanım Alican Kocaman’a teşekkürlerimi sunuyorum. Metin Coşkun başkanıma görevinde başarılar diliyorum.” 

Editör: Ali ARASLI