Uşak'ın göbeğine yapılacak cami projesi yine gündemde! Belediye planı iptal etti, AK Parti'den yanıt geldi! Uşak'ın göbeğine yapılacak cami projesi yine gündemde! Belediye planı iptal etti, AK Parti'den yanıt geldi!

Uşak Belediyesi’nin gençlik festivali sona erdi

Uşak Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği Gençlik Festivali, Ayna konseriyle son buldu.

Ücretsiz lunapark kullanımının sağlandığı festivalde sergilenen spor şovları dikkat çekti.   Üç gün süren festivalin son gününde Elif Buse Aşan sahne aldı. Aşan kendi tarzında seslendirdiği şarkılar ile gençlere hitap etti.

Festivalde son olarak, Ayna Grubu sahne aldı. Ayna grubuna Uşaklı vatandaşlar da eşlik etti ve 1990 ve 2000’li yılların şarkılarını seslendirdiler.

Festival süresince her hangi bir olayın olmaması dikkat çekti.

BAŞKAN YARDIMCISI HALİL ARSLAN KAYIP ÇOCUĞUN BULUNMASINA YARDIMCI OLDU

Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Halil Arslan, festivalin yapıldığı Atapark’ta kaybolan bir çocuğu aramaya çıktı. Halil Arslan, polis ve zabıta ekiplerinin çıktığı sırada anne ve babanın yanından ayrılmadı. Halil Arslan, bulunan çocuğu anne ve babasına teslim etti. Arslan, aileye geçmiş olsun dileklerini ileterek bir daha böyle bir durum yaşanmamasını temenni etti.

Editör: Ali ARASLI