Uşak Belediyesi’nin 2019-2024 döneminin son meclis toplantısı yapıldı. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın başkanlığında, bu dönem için son kez toplanan meclisin neredeyse yarısı yoktu. Uşak Belediye Meclis üyelerinden sadece 18’i bugün meclise geldi.

M E C L İ S3

Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu

AK Parti’den son toplantıya 10 meclis üyesi katılım sağladı. Başkan Çakın’ın yeni dönemde, eski meclis üyelerinin hiçbiri listede yer almadı.

M E C L İ S2

Daha önce hazırlanan listede, AK Parti Grubundan Başkan Çakın ve Dr. Kemal Solakhan listede yer alıyordu. Fakat son dakika değişikliğiyle Dr. Kemal Solakhan da listeye girmedi. Dr. Kemal Solakhan, buna rağmen Başkan Çakın’a karşı her hangi bir küskünlük yapmadı ve son oturuma katıldı.

M E C L İ S1

İYİ Parti’den de bazı isimler de toplantıya katılmazken, bunun gerekçesinin SKM’de alınan görevler olduğu belirtildi. İYİ Parti’den 4 isim son oturumda yer almadı.

M E C L İ S

Editör: Ali ARASLI