Mehmet Çakın ve ekibi güven oyu aldı! Mehmet Çakın ve ekibi güven oyu aldı!
CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Uşak’taki mitingine beklenen ilgi olmadı. Özgür Özel’in mitingin ardından Karaağaç ve Dikilitaş Mahalle konağı açılışı ile basın toplantısı iptal edildi. Özgür Özel, yaklaşık 500 kişinin katıldığı mitingin ardından, Ağaoğlu Otel’deki yemeğe geçti.
Özgür Özel
CHP’de Kılıçdaroğlu’ndan sonra Genel Başkan olan Özgür Özel, Uşak’ta da bir miting yaptı. Aday tanıtım toplantısı adı altında yapılan mitingden günler önce Dikilitaş ve Karaağaç seçim koordinasyon merkezi açılışı yapılacağı ilan edilmişti. Fakat Özgür Özel’in Dikilitaş ve Karaağaç mahallelerine gitmesi iptal edildi. Sürekli değişen program kapsamında, basın toplantısı da iptal edilirken, Özel ve ekibi Ağaoğlu otelde yemeğe geçti.

Özgür Özel’in Uşak mitingine ilgi çok az oldu

Uşak’taki bazı mahallelerde yapılan parti mitinglerini andıran programa yaklaşık 500 kişi katıldı. Katılan 500 kişinin ardından partililer yoğun olarak dikkat çekti. Özel’in mitingine az olan katılım sosyal medyada da tartışma konusu olurken, CHP’de Kılıçdaroğlu sonrasındaki yüksek beklentinin de yerine gelmediği gözlendi.

Editör: Ali ARASLI