Uşak Belediyesi buradaki tesislere futbolun önemli isimlerinin resimlerini çizdiriyor. Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, “İlimize çok güzel bir tesis kazandıran belediyemiz, futbolun efsanelerini de burada yaşatacak. Gençlerimiz futbol tarihimizi yazan starlarımızın ışığında ilimizin futbol geleceğini inşa edecekler” dedi.

Uşakspor Çizim

Uşak'ta memurlara sendika değiştirten para için imzalar atıldı Uşak'ta memurlara sendika değiştirten para için imzalar atıldı

Geçtiğimiz günlerde, okurlarımız, Uşaksporlu radyocu Mehmet, Ünverli Gürbüz gibi efsane olmuş isimlerin adının yaşatılmasını istedi. Konuyla ilgili görüşlerini sorduğumuz Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, kısa bir süre içinde altyapı tesisinde efsane isimlere yer verileceğini aktardı. Kahraman, şöyle söyledi:

Uşakspor Çizim1

“İlimizin efsane olmuş yeteneklerinin adını kurulumu tamamlanan altyapı tesisimizde yaşatacağız. İlimize yeni bir altyapı tesisi kazandırdık ve burada Uşak’ta yaşayan tüm gençlerimiz spor yapacak. İlimizdeki futbolu için kalıcı bir yatırımı kazandırdığımızı ilerleyen yıllarda vatandaşımız da hissedecek. Bu dönemde tesisleşmeyle ilgili çok önemli yatırımlar ortaya kondu. Olimpik yüzme havuzumu da Alper Günbayram okulunun yanına yaptık. Yeni dönemde de benzer yatırımların sözünü Başkanımız verdi. Bu konuda gerekli çalışmaların önünü açan Uşak Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çakın’a teşekkür ediyorum”.

Editör: Ali ARASLI