Uşak Belediyesi, kentte konut inşaatlarının yoğunlaştığı ve Kuyucak Mahallesi’ndeki 3 imarlı arsayı satışa çıkardı. Uşak Belediyesi tarafından ihaleyle satılacak olan 3 arsa, Kuyucak Mahallesi’nde bulunan ve haritada Bölme Caddesi olarak görülen bölgede yer alıyor. Söz konusu 3 arsanın satışı 29 Ağustos 2023 Salı günü yapılacak. 2’si yola cepheli ve yana yana olan arsaların 2’si bin 378 ve bin 259 metrekareden oluşuyor. Bir diğer arsa da 956 metrekare olarak dikkat çekiyor.

arsa satışı3

Belediyenin söz konusu arsaların en büyüğü için belirlediği fiyat 6 milyon 325 bin TL, ikincisi için 6 milyon 175 bin TL ve en küçük arsa için de 3 milyon 475 bin TL olarak dikkat çekti. Söz konusu arsaları almak isteyenlerin yüzde 3 geçici teminat yatıracağı ve satışın olması durumunda belediyenin yaklaşık olarak 16 milyon TL gelir elde etmesi bekleniyor. Arsaları almak isteyenlerin ihale günü saat 10:00’a kadar şartnameyi Uşak Belediye Emlak İşleri Müdürlüğü’nde alabilecekleri ifade edildi.

İŞTE ARSALARIN BULUNDUĞU PARSELLER, FİYAT VE DETAYLAR:

Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı

UŞAK BELEDİYESİ BENZİNLİK İHALESİNİ TEKRARLAYACAK

Öte yandan Uşak Belediyesi, önümüzdeki günlerde tekrar benzinlik ihalesine de çıkacak. Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki eski hayvan pazarının bulunduğu bölgedeki benzinlik ihalesine kimse katılmadığı için satış iptal olmuştu. Uşak Belediyesi yetkilileri, söz konusu ihalenin ilerleyen günlerde tekrarlanacağını ve muhammen bedelde her hangi bir değişiklik olmayacağını kaydetti. Benzer şekilde Uşak Belediyesi’nin eski hizmet binasında oluşturulan 4 dükkan da tekrar ihaleye çıktı ve fiyatlarda her hangi bir değişim olmadı.

arsa satışı 2arsa satışı1

Editör: Ali ARASLI