Uşak Belediyesi, Çayzade olarak başlayan ve Sosyal Tesisler adayla faaliyet gösteren zincirin son halkasını hizmete soktu. Kentsel Dönüşüm bölgesindeki 100. Yıl Pakı’nın bulunduğu bölgeye taşınan Çaykenarı Çayzade, yeni yerinde hizmet vermeye başladı. Uşak Belediyesi’nin 2014 ve 2019 döneminde kendi uhdesine hizmete aldığı sosyal tesisler, şu anda 4 noktada aktif olarak çalışıyor.

Çayzade 100Yıl2

100. YIL PARKI SOSYAL TESİSLERİ AÇILDI

Uşak'ta konut sektörü tıkandı! Mayıs'ta kaç konut satışı yapıldı? Uşak'ta konut sektörü tıkandı! Mayıs'ta kaç konut satışı yapıldı?

Uşak Belediyesi yönetimi, uzun süredir atıl durumda olan ve Çaykenarı Çayzade olarak bilinen tesisi, taşıma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde kentsel dönüşüm bölgesindeki 100. Yıl Parkı’nda yeniden kurulan sosyal tesisteki işlemler bitti. Tiritoğlu Parkı’ndaki tesisteki gibi küçük masalar ve taburelerin kurulduğu işletmedeki ürünlerin fiyatları da piyasaya göre daha ucuz.

Çayzade 100Yıl3

100. Yıl Parkı Sosyal Tesisleri, haftanın 6 günü sabah 9:00 ile akşam 20:00’a kadar hizmet veriyor. Tesisin yaz döneminde haftanın tüm günleri ve gece saatlerine kadar faal olacağı bildirildi. Aynı zamanda tesisi, kentsel dönüşüm bölgesindeki ilk ve orta okul öğrencileri de kullanıyor. Piyasaya göre uygun fiyat ve kaliteli yiyecekler servis eden tesislerin yaz döneminde daha yoğun kullanımı bekleniyor.

Çayzade 100Yıl1

ÇAY OCAKLARIYLA AYNI FİYATA ÇAY SATIYORLAR

Uşak Belediyesi 100. Yıl Sosyal Tesisleri’nde 1 bardak çayın fiyatı 6 TL olarak belirlendi. Bu rakam kentteki küçük çay ocaklarıyla reelde eş değer seviyede. Kahveciler Odası’nın 7,5 TL olan liste fiyatının da altında. Tesiste karışık tost 65, kaşarlı tost 55 ve patates tava da 40 TL.

TESİSTEKİ ÜRÜNLER VE FİYATLAR LİSTESİ ŞÖYLE:

Çayzade Menü1

Editör: Ali ARASLI