Uşak'ta bu yıl ikincisi düzenlenen Gurbetçi Festivali'nde altın arama oyunu olacak. Altın arama yarışmasına katılacak yarışmacı sayısı 6 olacak. Yarışmaya katılmak için Uşak Belediyesi'nin veya Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın'ın sosyal medya hesaplarını takip eden, bir gönderisini beğenen ve 3 arkadaşını yoruma etiketlemek temel şartlar oldu.

Yarışmacılar, sosyal medyadaki şartları yerine getirenler arasından seçilecek ve 3 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 17:00'da çekiliş tamamlanacak. 

6 KİŞİ ALTIN ARAYACAK

Uşak’ta öğrenci ve emekliye çay 1 TL oldu! 2000 TL’ye düğün yapmak artık mümkün! Uşak’ta öğrenci ve emekliye çay 1 TL oldu! 2000 TL’ye düğün yapmak artık mümkün!

Yarışmaya katılma hakkı kazanan 6 kişi altın arayacaklar. Uşak Belediyesi'nden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Eğlenceli ipuçlarıyla açılan keşif dolu yolda, zamana karşı yarışarak heyecan içinde yürümeye var mısın?  Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’nin derinliklerinde seni bekleyen altını, yarışmacı olarak en kısa sürede bulmak için çekilişe katıl ve bu heyecan dolu macerada sen de yerini al! 6 yarışmacıdan birisi olmak için yapman gerekenler ise çok basit. 

- @usakbld ve @mehmetcakintr hesaplarını takip etmek,

- Bu gönderiyi beğenmek.

- Ve üç arkadaşını yoruma etiketlemek...

 Çekilişimiz 3 Ağustos Perşembe günü saat 17.00’de tamamlanacaktır. Bol şanslar dileriz."

Editör: Ali ARASLI