Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım! Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım!

Uşak CHP’de önümüzdeki günlerde yapılacak olan ilçe ve il kongreleri öncesinde, mahalle delege takvimi belli oldu. Buna göre 8 Temmuz 2023 Cumartesi başlayacak olan delege seçimleri, 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü sona erecek. Delege seçim takvimini üyelere ilan eden CHP Uşak İl ve Merkez İlçe Örgütleri, 8 Temmuz 2023 Cumartesi günü Fatih, Çevre ve Muharremşah mahallelerinde seçimlere başlayacak.

EN FAZLA DELEGE KEMALÖZ VE CUMHURİYET’TE

9 Temmuz 2023 Pazar günü, en fazla delegelerin bulunduğu mahallelerden Cumhuriyet ile birlikte Atatürk mahallesi delegeleri seçilecek. Kentin en büyük mahallesi ve en fazla delege çıkan Kemalöz Mahallesi için ise 16 Temmuz 2023 Pazar günü seçim yapılacak. Son delege seçimi ise 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Çevre Mahallesinde yapılacak. Seçimler kent merkezindeki mahalleler için Köme Mahallesinde bulunan ve faal olarak kullanılmayan parti binasında gerçekleşecek. Mahalle delegeleri daha sonra ilçe ve il teşkilatlarının yapılacağı seçimlerde oy kullanacaklar ve yeni yönetimleri belirleyecekler. 

DÜMEN: SÜREÇ PARTİMİZ VE UŞAK İÇİN HAYIRLI OLSUN

Delege seçimleriyle ilgili bir açıklama yapan CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, partisinin yönetim organlarının demokratik yöntemlerle belirlendiğini belirtti. Dümen, “Partimiz üyeye ve üyenin tercihine önem veren anlayışını hiçbir zaman bozmadı ve sürdürdü. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongreler öncesinde de, delegelerimizi en demokratik yollarla belirleyeceğiz. Delegelerimiz daha sonra ilçe ve il teşkilatları için yapılacak olan kongrelerde oy kullanacaklar. Delege seçimiyle başlayan kongreler sürecinin partimiz ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

DELEGE TAKVİMİ ŞÖYLE

CHP DELEGE TAKVİMİ

Editör: Ali ARASLI