Uşak eğitim camiası, Suat Özdemir'in vefat haberiyle sarsıldı. 52 yaşında hayatını kaybeden Suat Özdemir'in TOKİ Müjde İlköğretim Okulu'nda memur olduğu ve 2 çocuğunun bulunduğu belirtildi. 

Eşme Belediye Başkanı : Altın madenine hayır deyince yok benim çocuk yok benim kız çalışıyor diyenler oluyor Eşme Belediye Başkanı : Altın madenine hayır deyince yok benim çocuk yok benim kız çalışıyor diyenler oluyor

Uşak TOKİ Müjde İlköğretim Okulu’nda memur olarak görev yapan Suat Özdemir, hayata gözlerini yumdu. Bir süredir beyin tümörü nedeniyle tedavi gören Suat Özdemir’in yaklaşık 1 ay önce ameliyat olduğu öğrenildi. Suat Özdemir, dün baygınlık geçirdiği ve yoğun bakıma kaldırıldı.

Yoğun bakımdan çıkamayan Suat Özdemir’in vefat haberi, kentteki eğitim camiasında büyük üzüntüye yol açtı. Suat Özdemir’in cenazesinin bugün ikindi namazına müteakip Sivaslı ilçesine bağlı Köküz köyünde toprağa verileceği öğrenildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Suat Özdemir’in 52 yaşında vefat haberi, büyük üzüntüye neden oldu.

Eğitim Bir Sen Uşak Şubesi, bir taziye mesajı verdi. Eğitim Bir Sen Uşak Şubesi, Suat Özdemir’e Allah’tan rahmet ve kederli ailesine başsağlığı diledi.

Editör: Ali ARASLI