Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesi’nin Gediz Yolu kavşağında yine trafik kazası oldu. Kavşaktan ehliyetsiz çıkan 16 yaşındaki sürücü karşıtan gelen jipe çarptı. Virajı alamayan ve ehliyetsiz olduğu öğrenilen sürücü, kavşaktaki başka bir araca çarptı ve çarptığı araç orta göbeğe uçtu.

3-5

Uşak Karaağaç Mahallesi'nde park halindeki otomobil aniden yandı! Uşak Karaağaç Mahallesi'nde park halindeki otomobil aniden yandı!

Kazada her hangi bir can kaybı olmazken, olay yerine giden ekipler, burada kazayla ilgili tutanak tuttular ve aracın orta göbekten kurtarılması için gelen ekip bir çalışma yaptı. Karanlıkta yapılan yoğun çalışma sonucu, orta göbekte bulunan  jip tipi araç, çekici yardımıyla kurtarıldı. Kurtarma işlemini Mert Oto Kurtarma ekibi yaptı. 

2-6

BU YOLLA İLGİLİ DAHA ÖNCE DEFALARCA HABER YAPTIK FAKAT DİNLEYEN OLMADI

Öte yandan söz konusu yolla ilgili daha önce defalarca haber yaptık ve bu göbeğin sürücülerin can ve mal güvenliği için tehdit oluşturduğunu dile getirdi. Bugünkü sürücü ehliyetsizdi, fakat daha önce de burada ehliyetli sürücüler de kaza yaptı. 14 Mayıs seçimlerinden önce yetiştirilmek için yapılan Uşak Tekstil OSB kavşağında mutlaka önlem alınması gerekiyor.

5-4

Editör: Ali ARASLI