Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı ve Uşak İl Emniyet Müdürü de değişti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre Uşak'ın da aralarında bulunudğu 52 ilin emniyet müdürü değişti.

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre seçimlerden kısa bir süre önce Manisa İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirilen ve asaleten Uşak İl Emniyet Müdürü pozisyonunda bulunan Mesut Gezer, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görevlendirildi. Mesut Gezer'in resmiyette asaleten devam ettirdiği Uşak İl Emniyet Müdürlüğü'ne Polis Başmüfettişi Mehmet Ali Kolcu atandı. 

Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Arslan, kayıp çocuğu arama çalışmalarına yardım etti Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Arslan, kayıp çocuğu arama çalışmalarına yardım etti

Uşak İl Emniyet Müdürügü görevini bir süredir vekaleten devam ettirdiği öğrenilen Ayhan Karaduman'ın ise nerede görev alacağı henüz net olarak bilinmiyor.

MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZONGULDAK İL EMNİYET MÜDÜRÜ ATANDI

Öte yandan Mart ayında İçişleri Bakanlığı Müşaviri olan Manisa İl Emniye Müdürü Ömer Uslusoy'un yerine Uşak İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer getirilmişti. Mesut Gezer, kısa bir süre Manisa İl Emniyet Müdürlüğü görevini yaptı ve bu göreve de Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş asaleten atandı. Mesut Gezer'in Manisa İl Emniyet Müdürlüğü görevini üstlenmesi üzerine, Uşak'taki boşalan makama Vakeleten Ayhan Karaduman getirilmişti. 

İBRAHİM ERGÜDER DE DÜZCE EMNİYET MÜDÜRÜ OLDU

Öte yandan Uşak'ta uzun yıllar görev yapan ve Adıyaman İl Emniyet Müdürü olarak bir süredir görevine devam eden İbrahim Ergüder de Düzce İl Emniyet Müdürü olarak meslek hayatına devam edecek. Ergüder'den boşalan makama da Polis Başmüfettişi Cihat Dağdeviren atandı. 

Editör: Ali ARASLI