İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı, partisinin İstanbul İl Başkanlığı binasına yönelik saldırının kendilerini yıldıramayacağını ifade etti. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım’a geçmiş olsun dileklerini sunduğunu ifade eden İYİ Parti Uşak İl Başkanı Ayşegül Obalı, söz konusu saldırının partisinin çalışmalarının sindirilmesi için yapıldığını ve korkmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Obalı, “İstanbul İl Başkanımız nezdinde, başta İstanbul İl Teşkilatları olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Gerçekleştirilen bu çirkin saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz İnşallah en kısa zamanda failleri yakalanır ve ortaya çıkar. Bu şekilde bizleri yıldıracaklarını sanıyorlarsa aldanıyorlar” dedi.

Partisinin Uşak ve Türkiye’nin diğer illerindeki çalışmalarının sürdüğünü belirten Obalı, “Uşak’ta ve diğer illerimizdeki tüm teşkilatlarımız çalışıyorlar. Bizler İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in her zaman yanındayız ve bu seçimden bu birlik ve dayanışma ruhuyla galip geleceğiz. İstanbul İl binamıza yönelik saldırının temelinde bunlar vardır. İYİ Parti’nin Uşak’taki teşkilatları olarak da ilimizin ve ülkemizin menfaatleri için çalışıyoruz. Aday adaylarımız sahada ve aktif bir şekilde çalışıyorlar. Vatandaşımızın da partimize yönelik teveccühü büyüktür. Uşak’tan bu seçimde milletvekili çıkaracağımızdan ve Türkiye genelinde de Millet İttifakı’nın iktidara geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.
 

Uşak İYİ Partili Muhammet Gür, olanlara rağmen küsmedi görevini yaptı Uşak İYİ Partili Muhammet Gür, olanlara rağmen küsmedi görevini yaptı