Uşak'ta 7 Kasım 2023 Salı günü hava sıcaklığı 11 ila 23 derece olacak. Uşak'ta hava sabah saatlerinde puslu görünüyor. Öğlene doğru sıcaklık giderek artacak. Saat 15:00 itibariyle 23 derece Uşak hava sıcaklığı olacak. Uşak Hava durumunu görmek için aşağıdaki grafiğe bakın:

UŞAK HAVA DURUMU:

AYDIN HAVA DURUMU:

Aydın'da hava durumu 7 Kasım 2023 Salı günü 18 derece ile 29 derece arasında olacak. Aydın'da yaz havası var. Önceki gün yağmur ve selle mücadele eden Aydın'da sakin bir hava bekleniyor. 7 Kasım 2023 Aydın Hava durumu şöyle:

İzmir Hava durumu:

İzmir'de hava 18 ila 26 derece arasında olacak. İzmir'de 7 Kasım 2023 Salı günü hava yaz havası gibi olacak. İzmir'de hava sıcaklığı yüksek ve yağmur yok. İzmir halkı uzunca bir süredir serin havaya hasret kaldı. Yaz döneminin kurak geçmesi ve su kaynaklarının kuruması nedeniyle İzmir'de işler iyiye gitmiyor. İzmir'in bu gidişle uzun vadede su sıkıntısıyla karşı karşıya gelmesi mümkün. İzmir Hava durumu şöyle: 

Göğem göleti kenarındaki müştemilat inşaatı, villa kıvamına geldi Göğem göleti kenarındaki müştemilat inşaatı, villa kıvamına geldi

Öte yandan Manisa, Muğla, İstanbul ve Ankara'da da sıcak bir hava var. Fakat bu havalar yanıltıcı. Dün bir yayın yayan Meteoroloji Uzmanı Bünyamin Sürmeli de Kasım ayının ikinci haftasına kadar sıcak olacağını bildirdi. 

UŞAK PORT HABER//