Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nün oluşturduğu Uşak Masterler Ligi’nin açılışı yapıldı. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın başlama vuruşuyla başlayan Masterler Ligi’nde 12 takım mücadele edecek.

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Memleketim Uşak Master Ligi’nin açılışında, futbol emektarlarına plaket de verdi. Uşak Belediye Başkanı Çakın, sakatlığın olmadığı, centilmence mücadeleler görmek istediklerini diledi.

Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor Uşak'ın en büyük halı sahası açılıyor

Masterler Ligi3

Memleketim Masterler Ligi’nin büyükşehirler dışında ilk defa Uşak’ta yapıldığını belirten Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, ligin güzel mücadelelere sahne olacağını ifade etti. 3 Ocak’ta kura çekimini yaptıkları Masterler Ligi’nin başladığını ifade eden Kahraman, şöyle konuştu:

Masterler Ligi2

“Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Çakın’ın destekleriyle ligimizi oluşturduk. Maçlarımız da başladı ve 12 takımın mücadele edeceği harika maçlar izleyeceğiz. İlimizde sporun her alanda yayılması için çalışıyoruz. 7’den 70’e sporu sevdirmek için bir çok çalışmamız oldu. Futbol ligimiz ve inşa ettiğimiz tesislerin yanı sıra; yüzme ve diğer spor dallarındaki yatırımlarımızın da meyvelerini almaya başlıyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız ve toplumun tüm kesimi, Uşak Belediyemizin yaptığı yatırımlardan istifade ediyor. Bu noktada çalışmalarımızı sürdüreceğiz”.

Masterler Ligi

Editör: Ali ARASLI