UŞAK'TAKİ CENAZE İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Uşak Mehmetçik İlkokulu öğrencilerinin İngilizce Öğretmeni Derya Ebru Keleş’in koordinatörlüğünde, deprem bölgesindeki arkadaşlarını gönderdikleri İngilizce sözlükler, eğitimde iyi örnekler finalinde ödüle layık görüldü.

Uşak Tıp'ın kurucu dekanı: Ne yani rektörden hesap mı soracaklar? Uşak Tıp'ın kurucu dekanı: Ne yani rektörden hesap mı soracaklar?

322 proje arasından ödüle layık görülen My Funny Dictionary (Eğlenceli Sözlüğüm) Projesi, Mehmetçik İlköğretim Okulu’nda İngilizce öğretmeni olan Derya Ebru Keleş koordinatörlüğünde gerçekleşti. Projeyi 2’inci, 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri hazırlarken, el yapımı sözlükler 6 Şubat 2023’te Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde yıkıcı etkisi olan depremde mağdur olan öğrencilere moral amaçlı gönderildi.

mehmetçik1

Söz konusu Eğitim Öğretim Süreçlerini İzleme ve Geliştirme Projesi (İZ-GE), geçtiğimiz gün, Uşak Valiliği ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl 7’inci kez düzenlenen Eğitimde İyi Örnekler Finali'nde ödüle layık görüldü. 322 proje arasına girerek ödül almayı başaran çalışmayla ilgili ödül Vali Yardımcısı Vekili ve Ulubey Kaymakamı İsmail Erdoğan tarafından İngilizce öğretmeni Derya Ebru Keleş’e verildi.

mehmetçik2-1

Ödüle layık görüldükleri için mutlu olduklarını ifade eden Derya Ebru Keleş, söz konusu çalışmada öğrencilerin büyük emek ve özverisinin bulunduğunu ve projenin hayata geçmesi için emek veren herkese teşekkür ettiğini kaydetti.

Editör: Ali ARASLI