UŞAK'TAKİ CENAZE İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Yeni sezonda güçlü bir ekip olarak yola çıkacaklarını bildiren Uşakspor yönetimi, “2023-2024 sezonu özelinde çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Camiamızın bildiği üzere, 2022 Temmuz sonunda, sezon açılmasına çok yakın bir zamanda, kulübümüzde yönetim değişikliği oldu, takım çok geç kurulmak zorunda kaldı. Buna rağmen 23 yaş ortalamalı genç takımımızla, flaş ve sürpriz skorlar da aldık. Ziraat Türkiye Kupası’nda birkaç ay önce Süper Lig’de olan bir takımı deplasmanda eledik, İstanbul’da Süper Lig’in flaş bir takımına karşı iyi mücadele ettik, takdir kazandık. 2. Lig’de grubumuzda ise bir önceki sezonda olduğu gibi mevcut konumumuzu korumayı (eski sponsorumuz AFC Kablo Kanalları’nın da önemli desteğiyle) başardık” ifadesini kullandı.

“İYİ BİR EKİP KURACAĞIZ”

Uşakspor, Isparta'dan 1 gol yiyerek mağlup döndü Uşakspor, Isparta'dan 1 gol yiyerek mağlup döndü

Açıklamada şöyle denildi: “Önümüzdeki temmuz ayının ilk haftasında; bu liglerde tecrübeli, Türk futbolunda tanınan, bölge futbolunu bilen ve geçmişte önemli başarılara imza atmış teknik heyetimiz, yeni transferler ve bazı mevcut oyuncularımızdan kurulu takımımız tesislerimizde toplanarak kampa girecek, yeni sezon hazırlıklarına başlayacaktır. Transferlere ise sezon başlayana kadar devam edeceğiz. Bununla birlikte akılcı ama iddialı bir kadro oluşturacağız. Uşakspor, her zamanki gibi Uşak halkını gururlandırmaya devam edecektir. Bu sene hedefimiz ligde hak ettiğimiz yerlerde olmak. Elbette bunun için tüm Uşaklıların, camiamızın, eski başkanlarımızın, siyasetçilerimizin, bürokratlarımızın, sanayici, esnaf, tüccar, iş insanı dostlarımızın, hemşerilerimizin desteğine ihtiyacımız var.

Uşak bir futbol şehridir, taraftar her zaman takımının arkasındadır. Uşakspor’un sahibi olan Uşaklılar arasından kulübümüze sponsorluk, ayni ve nakdi destek ve hatta fikir desteğinde bulunmak isteyen her kişi ve kuruma kapımız sonuna kadar açıktır. Şehrimizde, ülkemizde ve gurbette yaşayan tüm Uşaklıların kulübümüzle irtibata ([email protected]) geçmelerini rica ediyoruz”. HALİL ASLAN

Editör: Ali ARASLI