Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil! Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil!

AK Parti’nin mevcut milletvekillerinden Op. Dr. İsmail Güneş, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde, tekrar milletvekili aday adayı oldu. Güneş’in adaylık başvurusunu yaptığı ve önümüzdeki dönemde de göreve talip olduğu belirtildi. Güneş, 2011 seçimlerinde Uşak’tan partisinin birinci sıra milletvekili adayı gösterilmiş ve ardından bir dönem aday gösterilmedi ve 2018 seçimlerinde de partisinden ikinci sıra milletvekili adayı gösterildi ve ikinci kez TBMM’de görev aldı. İsmail Güneş, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki faaliyetleri yoğun bir şekilde takip etmesiyle biliniyor. Güneş’in hala hastanede ağırlığının olduğu ifade ediliyor. 
AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ VE ADAYI ADAYI GÜNEŞ KİMDİR?
4 Mart 1967'de Uşak Eşme'de doğdu. Babasının adı Süleyman, annesinin adı Rabia'dır. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Kulak, burun ve boğaz hastalıkları uzmanlığını Ankara'da yaptı. 1989'da Mardin'de göreve başladı. Uşak Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştı ve başhekimlik görevini üstlendi. Güneş, AK Parti'den 25’inci ve 27’inci Dönem milletvekili seçildi. İngilizce bilen Güneş, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

Editör: TE Bilişim