Talip Gümüş: Havuzlu villada yaşayanlar milletin derdini nereden bilecek? Talip Gümüş: Havuzlu villada yaşayanlar milletin derdini nereden bilecek?
Saadet Partisi’nin Uşak Belediye Başkan adayı inşaat mühendisi Ramazan Yavuz Acar oldu. SP İl Başkanı Dağgezen, ayakları yere basan projelerle halktan oy isteyeceklerini söyledi.
Mart 2014 yerel seçimlerinde de, Uşak Belediye Başkan adayı olan Ramazan Yavuz Acar’ın adaylığını, İl Başkanı İbrahim Dağgezen açıkladı. Parti binasında yapılan basın toplantısında, Ramazan Yavuz Acar’ın adaylığı üzerinde karar kılındığını belirten Dağgezen, görevin Genel Başkan Temel Karamollaoğlu tarafından tebliğ edildiğini kaydetti.
Saadet Yavuz Acar3
Ramazan Yavuz Acar’ın Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi olduğunu belirten Dağgezen, şöyle söyledi:
“31 Mart akşamı Uşak Merkez ilçesi tarihinde ilk defa Milli Görüş belediyeciliğine kavuşacak. Biz bu azim ve gayretle çalışacağız. Uşak’ta Milli Görüş bayrağını dalgalandıracağız. Uşak ve Saadet Partisi için hayırlı olsun”.
Saadet Yavuz Acar1
Dağgezen, adaylarının belediyeciliği teknik anlamda yapabilecek biri olduğunu ifade etti. Dağgezen, şöyle dedi:
“Her aday Uşak’a hizmet için aday olur. Bizim adayımız gayet iyi ve teknik bir adam. İnşaat mühendisliğinden gelmesi nedeniyle belediyeciliği iyi bilen bir isim. Projelerimiz ayağı yere basan projeler olacak. Halkı kandıran projeler ortaya koymayacağız. Yapılmayacak proje vaatlerle ortaya çıkmayacağız. Projelerimiz hazır ve Uşak’ta ayağı yere basan projelerle meydanlara çıkacağız. Adıyaman Kahta’da olduğu gibi Uşak’ta da güzel bir belediyecilik ortaya koyacağız. İyi bir para politikasıyla ilimizi istediği değere kavuşturacağız”.
Saadet Yavuz Acar
Ramazan Yavuz Acar: Uşak Belediyesi’nin en büyük sorunu para yönetimi
2004’ten bu yana Uşak’ta inşaat mühendisi olarak çalıştığını kaydeden Ramazan Yavuz Acar, partinin çeşitli kademelerinde faaliyet gösterdiğini ifade etti. SP GİK üyesi ve Bölge Başkanı olduğunu belirten Acar, şöyle konuştu;
Saadet Yavuz Acar555
“Saadet Partisi’nin belediye başkan adayı olarak karşınızdayım. Beni bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. En güzel çalışmaları hep beraber yürüteceğiz. Uşak’ın sorunlarını biliyoruz. İlimizin en temel sorunu finansman noktasındadır. Belediyenin para politikasını doğru ve halka yönelik hale getireceğiz. Belediyemizin hizmetleri için finansman noktasında Milli Görüş mantığıyla hareket edeceğiz. Halkımızın kaynaklarını, halkımız için harcayacağız.”
Saadet Yavuz Acar2
Editör: Ali ARASLI