Uşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği, bugün Banaz'daki istişare toplantısına katıldı. Burada Banaz için yapılacak çalışmalarla ilgili görüş belirten UTKGD  yönetimi, ilçe için yapılacak çalışmalarda ortak akıl mesajı verdi. 

utkd2

Banaz'da bugün Kaymakam Cuma Emeç başkanlığında, bir istişare toplantısı yapıldı. Banaz MYO'daki  toplantıya ilçe protokolü, akademisyenler ve öğrecnciler katıldı. Buradaki iştişare toplantısında, kurum ve kuruluş temsilcileri görüş belirttiler.  Uşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği yönetimi, burada 'Banaz' kitabı hakkında sunum yaptılar. 

utkd3

Daha sonra Banaz kitap günleri programı kapsamında Banaz MYO'daki fotoğraf sergisi de açıldı. UTKGD üyeleri burada sergiyi gezdiler.  Orhan Erdoğan'ın Köyümden Gurbete isimli kitabının imzas etkinliği de yapıldı. Program hakkında bir açıklama yapan UTKGD Başkanı Mehmet Keyvanoğlu, "Bugün Banaz'da dernek olarak çalışmalara arkadaşlarımız katıldılar. Üyemiz Ramazan Taylan öğretmenimiz de programlarda büyük ilgi ve alaka gösterdi. Derneğimiz ilimizin tüm ilçeleriyle igili çalışmalara destek vermeye devam edecek" dedi.

utkd

Kavurucu sıcaklar önümüzdeki 5 gün boyunca devam edecek Kavurucu sıcaklar önümüzdeki 5 gün boyunca devam edecek

Öte yandan Uşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği, Merkez, Karahallı, ve Ulubey'in köylerinde son zamanlarda yoğun çalışma yaptı. Dernek üyeleri Eşme haricinde tüm köyleri ve merkez ilçeyi taradılar. Sivaslı ve Karahallı'daki çalışmalar da devam ediyor.  Dernek, Uşak'ın tanıtımı adına büyük özveri ortaya koyuyor.  

UŞAK PORT HABER!

Editör: Ali ARASLI