Uşak TOKİ Şefkat İlkokulu’nda ortaya atılan taciz iddiası kenti karıştırdı. Edinilen bilgiye göre dün TOKİ Şefkat İlkokulu’nda ortaya atılan taciz iddiası üzerine okul yönetimi bir bilgi notu paylaştı. Buna göre dün bir şahsın okula geldiği ve öğrencilerle konuşmak istediği ortaya kondu. Aynı şahsın okulda ne işinin bulunduğunu soran idarecilere kızını görmeye geldiğini söylemesi üzerine, okulda verdiği isimde bir öğrencinin olmadığı tespit edildi. Bunun üzerine okul yönetimi, konuyu polise bildirdi.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE KONDU

Adil Özdemir: Sendikal mücadelelerimiz gençlerimizle güçlenecek Adil Özdemir: Sendikal mücadelelerimiz gençlerimizle güçlenecek

Edinilen bilgiye göre dün saat 13:40’da meydana gelen olayın ardından zanlı U.B., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltı işleminin ardından, savcıya da ifade veren U.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine kondu. Okul yönetimi, her hangi bir çocuğa zarar verilmesi gibi bir durumun olmadığını ve anında müdahale edildiğini bildirdi. Ulaştığımız bir kaynak, şu bilgileri verdi: “Olay dün saat 13:40 sıralarında oldu ve bu konuda hemen gerekli müdahalelerde bulunuldu. Velililerimizin korkacağı bir durum yok. Zanlı tutuklandı ve cezaevine kondu”. 

Editör: Ali ARASLI