CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti
Uşak’ta dünya kupasını Türkiye’nin kazanacağına dair açıklamalara gönderme yapan Yılmaz Özdil, “Özellikle Uşak’ın en büyük sorunu ne? Dünya kupamızın olmaması. Özgür Özel’in dünya kupası için sözleri, Buket Aydın gibi duayen gazetecilerin ne kadar haklı olduğunu ortaya koyuyor” dedi.
Yılmaz Özdil, “Özgür Özel'in Plasebo Muhalefeti!” isimli bir video yayını yaptı. Özdil, kişisel youtube kanalında yaptığı değerlendirmede, şu ifadeleri kullandı:
“Duayen Buket Aydın tarafından keşfedilen Özgür Özel’e yandaşlar tarafından güzellemeler sürüyor. Ahmet Hakan da tam bir lider oldu dedi. Ahmet Hakan’ın tam bir lider olduğu sözünü hatırladım ve 2010’da aynısını Kılıçdaroğlu için demişti. Guguk kuşu operasyonu ile Atatürkçüleri CHP’den atıp yandaşları doldurdukları dönemdi.
Özgür Özel Uşak22
Kılıçdaroğlu için de ilk seçimde en az yüzde 50 ile iktidar olacağı yazıyordu. Tam o kurultayda Ahmet Hakan ben mutlu olmayayım da kim mutlu olsun demişti. 5 Kasım 2011 tarihli yazısı hala internette duruyor. İsteyen açar bakar. CHP kadroları hiç merak etmiyor mu? AKP yandaşı gazeteciler Kılıçdaroğlu’nu niye alkışlıyor. Niye alkışladığını son 10 yılda gördük. Şimdi aynı gazeteciler ve aynı koro, Özel tam Genel Başkandı ve şimdi tam bir lider oldu denildi. Tam bir lider diyorlar. Kim bunu diyenler AKP gazetecileri. Aslına bakarsanız ben ikna oldum.”
Özgür Özel Uşak

UŞAK’TA KONUŞTU VE EUROVISION’A KATILACAĞIZ VE KAZANACAĞIZ DEDİ!

“Özgür Özel’in CHP tarihinin en zayıf genel başkanı olduğunu düşünüyordum. Bu duayen gazetecileri okuyunca ben de ikna oldum. En son Uşak’ta konuştu ve Eurovision’a katılacağız ve kazanacağız dedi. Mitingde kırmızı beyaz diye tezahürat yaptırdı ve Milli Takımı dünya şampiyonu yapacağız dedi. Uşak’tan önce Afyon’da konuştu ve Avrupa Birliğine gireceğiz dedi. Avrupa Birliği bu milyonlarca kaçak mülteci Avrupa’ya gitmesin diye para verecek. Biz parayı veren herkese vatandaşlık satacağız. Bu milyonlarca kaçak Afgan ve Suriyeli Avrupa vatandaşı olacak öyle mi? Avusturya Başbakanı açık açık dedi, hastalıklı ideolojileri ithal etmeyeceğiz en iyisi bunların hepsi Türkiye’de kalsın dedi. Avrupa böyle söylerken bizi bu 10 milyon kaçak mülteciyle Avrupa Birliğine alacaklar değil mi? Bence Dünya Kupasını alacak olmamız daha önemli. Özellikle Uşak’ın en büyük sorunu ne? Dünya kupamızın olmaması. Özgür Özel’in dünya kupası için sözleri, Buket Aydın gibi duayen gazetecilerin ne kadar haklı olduğunu ortaya koyuyor.”  
Özdil, şu ifadeleri de kullandı: "Halk ucuz ekmek kuyruğunda inliyor sen dünya kupası diyorsun. Halk açlıktan sefil olmuş sen Eurovision diyorsun.". 
Editör: Ali ARASLI