Selendi’de 29 Nisan 2023 günü, ormanlık alanda bir cinayete kurban giden İsmail Kür’ün ölüm nedeni araştırılıyor.

Söz konusu cinayetle ilgili İsmail Kür’ün ailesi ve o gün yanında olan arkadaşı Seher ve bir arkadaşları hakkında Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Vazgeçme programına katıldı. Burada oğullarının öldürülmesiyle ilgili olayın aydınlatılmasına isteyen İsmail Kür’ün ailesinin talebi üzerine programa Seher da katıldı bazı açıklamalar yaptı.

Programda, stüdyoya gelen ve İsmail’in sevgisi olduğu öne sürülen Seher, diğer arkadaşlarını sorumlu tuttu ve İsmail’in kendisine saldırdığını ve bu nedenle arbede çıktığını iddia etti. Hedefteki diğer isim ise konuyla alakası olmadığını ileri sürdü.

Programda Didem Arslan Yılmaz’ın ekibi Uşak’ta canlandırma yaptı. Burada konuşan Seher, “Ben sadece yaşadıklarımı anlatıyorum ve bildiklerimi söylüyorum. Sadece Uşak’taydık, Allah belamı versin elim kırılsın başka bir yere gitmedik. Her şey çıkacak ortaya bu kanların araştırılması da mümkün” dedi.

Uşak'ta silahla ağır yaralanan Mikail Eker, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Uşak'ta silahla ağır yaralanan Mikail Eker, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı

Uşak’ta cinayetle ilgili yapılan canlandırmada, şehir merkezindeki yemekten Selendi’ye gidiş süreci anlatıldı.

UŞAK VE SELENDİ ARASINDAKİ CANLANDIRMAYI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI