12.YÖREX Yöresel ürünler fuarında Uşak Ticaret Sanayi Odası ile Uşak Ticaret Borsa sı birlikteliğin de Uşak Standı açıldı. Açılış standında tarhana, döndürme, baklava, Eşme Kilimi ve Uşak halısı gibi ürünler sergilendi. 

Uşak'ın coğrafi işaretli tarhanası, helvası, döndürmesi ve baklavası ağızlarda lezzetli bir tat bıraktı. Cevizli ve 50 katlı yapılan baklava hakkında bilgi verildi. 

Uşak standını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ziyare etti. UTSO Başkanı Selim Kandemir ve Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer, Hisarcıklıoğlu'na yöresel ürünleri sundu. 

Uşak eğitim camiası yasta! Yoğun bakıma giren memur hayatını kaybetti Uşak eğitim camiası yasta! Yoğun bakıma giren memur hayatını kaybetti

Coğrafi işareti alınan Uşak baklavası, tarhana, Uşak halısı, Eşme Kilimi, helva ve döndürme hakkında bilgi verdiler.  

Uşak'tan 3 şirket de burada stand açarak, kentteki üretim ve ürünler hakkında bilgi verdiler. 

uşak ta1

FUAR 12'İNCİ KEZ KAPISINI AÇTI
Uşak ekonomisine katkı sağlanması beklenen YÖREX Fuarı, Antalya Anfaş fuar alanında 12'inci kez kapılarını açtı. 

Antalya ve Akdeniz bölgesinden alıcıların rağbet gösterdiği YÖREX Fuarı, yeni fırsatlar sundu. Özellikle zincir marketlere ulaşmakta zorlanan üretici firmalar için fırsatlar sağlayan fuar ticareti geliştiriyor.

Burada sergilenen yöresel ürünler, Türkiye'nin ve bölgelerin büyük tedarik zincirleri tarafından alınıp, satılıyor. Üretimde devamlılık olması halinde, üreticiler karlarına kar katıyorlar. 

uşak ta2