Saadet Partisi’nin belediye başkan aday tanıtım toplantısı yapıldı ve burada Uşak Belediye Başkan adayı da belli oldu. Burada bir konuşma yapan SP Genel Başkanı Karamollaoğlu, “Saadet Partili Belediye Başkanlarımız sadece kendi şehirlerini değil, aynı zamanda Gazze’yi de yeniden ayağa kaldıracak bir tavır sergileyecektir” dedi.

Saadet Partisi5

Saadet Partisi’nin aday tanıtım toplantısı yapıldı ve Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu tarafından bir kez daha ilan edildi. SP Genel Başkanı Temel Karamaollaoğlu’nun katıldığı ve “Haydi Bismillah” sloganıyla, ATO Congresium’da belediye başkan aday tanıtımı toplantısı yapıldı.

Saadet Partisi4

81 ilden Ankara’ya gelen Saadet Partisi il yöneticileri, belediye başkan adayları ve teşkilat mensupları salonda yer aldı. Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen, Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar, İl Müfettişi Ramazan Eryılmaz, Merkez İlçe Başkanı Fatih Dinçel ve teşkilat mensupları da aday tanıtım toplantısına katılım sağladı.

Saadet Parti2

Uşak'ta şok eden o madalyonu, Ekrem İmamoğlu'na hediye etti Uşak'ta şok eden o madalyonu, Ekrem İmamoğlu'na hediye etti

Burada bir açıklama yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bir kez daha ‘Haydi Bismillah’ dediklerini ifade etti. Yaşanabilir ve yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya için çalıştıklarını kaydeden Karamollaoğlu, şöyle söyledi:

“Türkiye ve dünya çok büyük bir dönemden geçiyor. Bölgemiz ne yazık ki bir ateş çemberi içindedir. Ekonomik ve sosyal olarak durumumuz ise maalesef hiç de iç açıcı değildir. Bugüne kadar uygulanan yanlış politikalarla gidilebilecek bir yol kalmamıştır. Katil İsrail göz göre  bütün dünyanın gözleri önünde bir soykırım uyguluyor. Uluslararası kuruluşlar ve İslam ülkeleri başta olmak üzere Türkiye’miz de sınıfta kalmıştır. Biz biliriz ki Ankara’nın güvenliği Kudüs’ün özgürlüğünden geçer. Gazze ne kadar huzurluysa bizim 81 ilimiz de o kadar huzur içindedir. Bu nedenle şehirlerimizi ayağa kaldırmak mecburiyetindeyiz. Türkiye’nin ayağa kalkması İslam aleminde huzurun tesisiyle mümkündür. Türkiye Ayağa kalktığında zalimlerden hesap sorulacaktır.”

Saadet Parti3

HER SEÇİM ÖNEMLİDİR VE 31 MART TARİHİ BİR SEÇİMDİR

“Biz belediye bakanı seçmeyeceğiz, atacağımız her bir oyla sadece yerel yönetimleri değil, Türkiye’nin istikametini belirleyeceğiz” diyen Karamollaoğlu, şöyle devam etti:

“Gazze’de çocuklar ve kadınlar katledilirken, İsrail’e bir çok gemi gönderilirken Türkiye bu kadar taviz noktasında, NATO’ya kuyrukluk yapma durumuna düşmüşken, İslam dünyasında da öncülük yapacak başka bir ülke ne yazık ki görülmemektedir. Siyonizmin kuralına uyan mı, yoksa kendi kuralını koyan bir iktidar mı olacak? Bu seçimi sadece yerel seçim olarak görmek mümkün değildir. Bu seçimde ortaya koyacağınız tavır sadece şehirlerin değil, ülkenin de geleceğini belirleyecektir. Saadet Partili Belediye Başkanlarımız sadece kendi şehirlerini değil, aynı zamanda Gazze’yi de yeniden ayağa kaldıracak bir tavır sergileyecektir.” Karamollaoğlu, konuşmalarının ardından sırayla kentlerin belediye başkan adaylarını tanıttı. Uşak Belediye Başkan adayı Ramazan Yavuz Acar da burada takdim edildi.

Saadettttt

BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ BİR BİRİNDEN FARKLIDIR

Belediye başkanlarının milletvekillerinden farklı olduğunu dile getiren Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

“Belediye Başkanları kendi şehrinde ikamet eder ve problemlerle doğrudan muhataptır. Bu bakıma belediye başkanı bir bakıma dert babasıdır. Belediye başkanları, aradan sekreter ve danışmanları çıkarmalıdır. Bunlar başkan ve vatandaş arasında mesafe oluşmasına imkan vermemelidir. Belediye başkanının kapısı her zaman ziyaretçilere açıktır. 7 gün 24 saat belediye başkanı kendi ilindeki taleplerine muhatap olmayı kabullenmelidir.

Bizim belediyecilik anlayışımızda bu temel kuraldır. Bir belediye başkanı ayrım yapmadan, parti ve zihniyet farkı gözetmeden halkla her an içi içe olmak mecburiyetindedir. Saadet Partili başkanlar bu anlayışla çalışacaktır. Tam da bu noktada her hangi bu kadar da olmaz diyorsa şimdi çıkıp gitsin. Bizim belediye başkanlarımız herkesin derdini dinleyecektir. Başkanımız ya kendisi ilgiliyse çözecek ya da çözüm için ilgililerle temasa geçecektir. Kendisi işi takip edecektir ve bu kadar da olur mu? Olmak mecburiyetinde. Kazandığımız bütün belediyelerimizde bunu milletimize göstereceğiz. Dert babası seçtireceğiz”.

Saadet

UŞAK MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİNE HASRET

Toplantının ardından bir açıklama yapan SP İl Başkanı İbrahim Dağgezen, yeni bir dünya ve adil düzen için Milli Görüş belediyeciliğinin Uşak’ta ateşini yakacaklarını ifade etti. Dağgezen, şöyKle konuştu:

“Uşak Milli Görüş belediyeciliğine hasret. Çünkü çözüm bekleyen bir çok sorunumuz var. Sorunların çözümünü Milli Görüş’tedir. Adil ve yaşanabilir bir Uşak için çalışacağız. Adayımız İnşaat Mühendisi Ramazan Yavuz Acar’ın ilimizde hayata geçireceği projelerimizi şimdiden hazırladık. Uşak’a adil düzeni Saadet Partisi olarak Ramazan Yavuz Acar Başkanımızı seçerek getireceğiz”.

SP Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi Ramazan Yavuz Acar, kampanya sürecinde halka sadece doğruları anlatacaklarını ifade etti. Hiçbir siyasi partiyle polemiğe girmeyeceklerini ifade eden Acar, şöyle söyledi: “Bugün Sayın Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu’nun da katılımıyla partimizin seçim kampanyasını başlattık. İlimizin ve ülkemizin sorunlarını belirledik. Biz bu dönemde sadece Uşak için ne yapacağımızı anlatacağız. Diğer adaylarla veya partilerle her hangi bir polemiğe girmeyeceğiz. Halkımıza gerçekleri, sorunları ve çözüm yollarını anlatarak, Nisan ayından itibaren ilimizi hizmetlerde, üretimde ve istihdamda bir üst noktaya taşıyacağız”.  USAKPORT.COM///

Saadet Parti1

Editör: Ali ARASLI