Uşak'taki yerel yöneticiler,  Uşaklı Büyükelçi Murat Mercan'ın damadı olan Enerji ve Tabii Kayanklar Bakanı Alparslan Bayraktar'ı ziyaret ettiler.

Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Çakın, milletvekilleri ve iktidar partisi il başkanı, Bakan Alparslan Bayraktar'la kentteki enerji yatırımlarıyla ilgili istişarelerde bulundular.

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, ziyareti sosyal iletişim ağı üzerinden paylaştı. Ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

MURAT MERCAN, UŞAK'A İNDİRİCİ MERKEZİ KURULMASINI SAĞLAMIŞTI

Öte yandan aslen Uşak Karahallı ilçesinden Vaşington Büyükelçisi olan Murat Mercan, AK Parti'den 23'üncü dönem Eskişehir Milletvekililiği görevinin ardından, 2012 ve 2014 arasında Enerji Bakan Yardımcılığı görevini üstlenmişti. Murat Mercan, o dönemde kenti ziyaret etmiş ve sanayi tesislerinin yaşadığı enerji kesintilerinin önüne geçilmesi için indirici merkezi kurulmasını sağlamıştı. Mercan'ın talimatı üzerine Deri Karma OSB'nin bulunduğu bölgeye indirici merkezi kurulmuştu. İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI