Uşak’ta uzun zamandan beri tadilatta olan Kayaağıl Termal tesisleri, Ramazan Bayramında hizmete açılacak. Konuyla ilgili bilgi veren Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, “Burada bir dizi çalışma yapıldı ve bu nedenle tesisimize ziyaretçi kabul edemedik. Önceki gün burada incelemeler yaptık ve çalışmaların büyük ölçüde bittiğini gördük. Tesisimiz Ramazan Bayramından itibaren ziyaretçi kabul etmeye başlayacak. Uşaklı vatandaşlarımız ve civar il ve ilçelerden gelen ziyaretçilerimizi kabul etmeye başlayacağız” dedi.

Uşak’ta uzun zamandan beri tadilatta olan Kayaağıl Termal tesisleri, Ramazan Bayramında hizmete açılacak. Önceki gün Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Yardımcıları Hikmet Kahraman, Gökhan Yalçın ve Zeynep Ceylaner ile birlikte belediyedeki birim amirleri, yapılan yatırımlarla ilgili incelemelerde bulundu. İncelemeler kapsamında Kayaağıl Termal Tesislerine de gidildi ve buradaki çalışmalar yerinde inceledi. Ayrıca Uşak Belediyesi’nin Alper Günbayram Ortaokulu’nun karşısına kurduğu Esentepe yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası ve tenis kortu da incelendi. Şehit er Mehmet Kara’nın adının verildiği spor kompleksinin de Ramazan bayramına kadar tamamlanarak hizmete açılacağı ifade edildi.  Uşak Belediyesi’nin Kayaağıl Termal tesislerde başlattığı revizyon çalışmaları devam ediyor. Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin denetimiyle devam eden tadilat, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği ve yakın bir tarihte inşaat faaliyetlerinin tamamlanarak tesisin tekrar faal hale geleceği bildirildi. 

Cemil Cevher: Genel seçim bitti, şimdi yerel seçim var doğru isimleri seçmeliyiz Cemil Cevher: Genel seçim bitti, şimdi yerel seçim var doğru isimleri seçmeliyiz

Konuyla ilgili bilgi veren Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, Kayaağıl tesislerinin Ramazan Bayramında hizmete açılacağını kaydetti. Kayaağıl’ın yeniden hizmete açılmasıyla ilgili vatandaştan çok fazla talep ve soru geldiğini belirten Kahraman, tesisisin tamamlanması için yoğun çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Kahraman, “Kayaaağıl Termal Tesislerimizde geçtiğimiz pandemi döneminin hemen ardından bir tadilat çalışması başladı. Buradaki ekipmanların tekrardan yenilenmesi gerekiyordu ve bu nedenle sadece apart dairelerin dışındaki tesiste faaliyet yoktu. Burada bir dizi çalışma yapıldı ve bu nedenle tesisimize ziyaretçi kabul edemedik. Önceki gün burada incelemeler yaptık ve çalışmaların büyük ölçüde bittiğini gördük. Tesisimiz Ramazan Bayramından itibaren ziyaretçi kabul etmeye başlayacak. Uşaklı vatandaşlarımız ve civar il ve ilçelerden gelen ziyaretçilerimizi kabul etmeye başlayacağız” dedi.