Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi, faaliyetlerine başladı. Kısa adı UKAMER olan birimdeki çalışmalar hakkında bilgi verildi. Kurumun resmi iletişim ağında, Uşaklı kadınlarla ilgili yapılacak çalışmalar yer aldı. Uşak’ta eski Kız Meslek Lisesi’nin bulunduğu alanda çalışan UKAMER, 14 Kasım’dan sonra beslenme programı yapıyor. Burada farklı yemek kültürlerine ait lezzetlerin yapımı öğretilecek. 

5 Aralık 2023’e kadar devam eden program kapsamında, ilginç sloganlarla tanıtım yapıldı. 14 Kasım 2023 günü, saat 10:30 ile 12:30 arasında, sushi etkinliği yapılacak. Çiğ balık olarak bilinen sushi etkinliği, ‘Alışkanlıkları Bırak, Yeni Tatlara Bak’ sloganıyla duyuruldu. Etkinlikte kadınlara pancarlı ve çilekli suşi anlatılacak. Uşaklı kadınlar, Japon yemek kültürünü özümseyecekler.

21 Kasım 2023’te, aynı saatlerde mini balkabaklı tartolet yapılacak. Ekim ayından itibaren pazardaki yerini alan balkabaklarından farklı lezzetler nasıl çıkarılacağı öğretilecek. Uşaklı kadınlar, kabaklı bükmenin yanına kabaklı tartoleti de ekleyecekler.

İLGİLİ HABER: 

Ünlü Psikolog Beyhan Budak: Uşak'tan bir suşi yemeden gitmem!

taco

GELSİN TACOLAR GİTSİN YAĞLAR

Uşaklı kadınlara taco da gösterilecek. Son yıllarda küçük çocukların yoğun bir şekilde istediği taconun nasıl yapıldığı da anlatılacak. Piyasada 100 liradan aşağıya olmayan taco, Uşaklı kadınlar tarafından artık evde de yapılabilecek. Ev hanımları özel günlerini tacoyla süsleyecekler. Tabii bu arada yağlar da yok olup gidecek.

Z kuşağının bitmek bilmeyen istekleri ekonomik zorluk yaşayan anne ve babalara ayrıca sıkıntı doğuruyor! Z kuşağının bitmek bilmeyen istekleri ekonomik zorluk yaşayan anne ve babalara ayrıca sıkıntı doğuruyor!

Diyet programında zirve 5 Aralık 2023’te olacak. Vanilya, latte colagen pudingle final yapılacak. Uşaklı kadınlar, fazla yağlarını bu lezzetlerle kısa sürede atacaklar.

398484006_326832963323439_876700981336390115_n

Editör: Ali ARASLI