Uşak Ulubey yolunda meydana gelen kazada, bir otomobil tarlaya devrildi ve 1'i ağır 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre kent merkezinden Ulubey yönünde devam eden N.U.'nun kullandığı 11 SH 898 plakalı araç, kotrolü kaybetti. Kontorlü kaybedince karşı şeride geçen otomobil takla atarak yolun kenarında bulunan tarlaya yuvarlandı.

Araçta bulunan D.U., F.Ç.U., R.K., H.U. ve sürücü N.U. yaralanırken, yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu ifade edildi. Yaralılar olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

Ulubey Belediye Başkanı, yararlandığı projenin reklamını yapmış! Ulubey Belediye Başkanı, yararlandığı projenin reklamını yapmış!

ULUBEY YOLU SÜRÜCÜLERİN ÇİLESİ

Öte yandan Uşak-Ulubey yolu uzun zamandan beri sürücülerin en büyük sorunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Söz konusu yolun daha önceki yıllarda yapılacağı sık sık gündeme gelirken, yapılan çalışmaların ardından tekrar bozulmalar olması dikkatlerden kaçmıyor. Ulubey yolunda şu anda belli bir kısımda çalışma devam ederken, çalışmanın sonunda nasıl bir yapının ortaya çıkacağı daha net belli olacak. 

Editör: Ali ARASLI